Sezen Aksu – Son Sardunyalar Keman, Melodika, Flüt, Org Notaları

0
29
REKLAM
X

Bu yazımızda Sezen Aksu‘nun seslendirdiği Son Sardunyalar şarkısının mi ve la karar seslerinde kolay notalarını paylaştık. Şarkının sözleri Yelda Karataş ve Sezen Aksu‘ya ve bestesi Ara Dinkjian‘a aittir. Kürdi dizisi üzerine bestelenmiş bir şarkıdır. Fa karar sesinde yorumlanmış olan bu şarkının kolay notasını mi karar ve la karar tonda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Melodika, org gibi çalgılarda mi karar, türk müziği çalgılarında la karar tonda çalmanız önerilir.

İçindekiler

Sezen Aksu – Son Sardunyalar Mi Karar Kolay Nota

Sezen Aksu – Son Sardunyalar Mi Karar Kolay Nota PDF Dosyası

Sezen Aksu – Son Sardunyalar La Karar Kolay Nota

Sezen Aksu – Son Sardunyalar La Karar Kolay Nota PDF Dosyası

REKLAM
X

Sezen Aksu – Son Sardunyalar Keman, Melodika, Flüt, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here