Saz ile Çalınan Kolay Türküler ve Notaları

Saz ile Çalınan Kolay Türküler ve Notaları
A+
A-

Merhaba arkadaşlar. Bağlama saz ile çalabileceğiniz kolay türküler ve notaları sizler için derledik.Cem Sezgin solfeji ile birlikte bağlamaya yeni başlayanlar veya kendini geliştirmek isteyenler için çok faydalı bir iş olacaktır.Şimdi öncelikle notaları verelim ayrıca burada belirtmediğimiz bir diğer Karşıda Görünen Ne Güzel Yayla türkü notası için de bağlantıya göz atmanız yeterlidir diye belirtelim. Kolay Saz Nota , Kolay Bağlama Notalarını ekledik. Genel olarak kısa sap ile çalışma tavsiye etmekle birlikte uzun sap ile de çalışılır. Bağlamada kolay türkülerde nota yerlerini de ekledik.

İçindekiler

REKLAM
X

1: Al Yazmalım Kolay Saz Bağlama Nota

2: Nida Ateş Akşam Olur Karanlığa Kalırsın Kolay Saz Bağlama Nota

3: Karadır Kaşların Ferman Yazdırır Kolay Saz Bağlama Nota

4: Ordunun Dereleri Kolay Saz Bağlama Nota

5: Konyalım Yürü Kolay Saz Bağlama Nota

6: Çanakkale İçinde Kolay Saz Bağlama Nota

7: Erik Dalı Gevrektir Kolay Saz Bağlama Nota

Solfej

Bağlama ile Çalınan Kolay Türküler

1- Sen Gel Diyorsun ” Öf Öf ”

2- Tabip Sen Elleme Benim Yaramı

3- Karşıda Görünen Ne Güzel Yayla

4- Odam Kireç Tutmuyor Notaları

5- Nem Kaldı Türkü Notası

6- Kara Tren Gelmez Mola Nota

Saz ile çalınan en kolay türkü notalarının ilk serisi bu şekildedir.Bu serimizi devam ettirmeyi planlıyoruz.Bu sayede sizler de bağlama ile çalabileceğiniz basit türkü notalarına tek tıkla erişmiş olabileceksiniz.Ayrıca Kısa sap bağlama ve uzun sap bağlama ile basit şekilde icra edebileceksiniz.Dilediğiniz an Nota Nehri farkıyla Bağlama Notalarına kategorimizden de faydalanabilirsiniz.

Bağlama ile Çalınan Kolay Parçalar

Sen Gel Diyorsun ” Öf Öf ” Notaları

Sen Gel Diyorsun ” Öf Öf ” şarkısı Ali Kızıltuğ‘a aittir.Eseri Cem Adrian‘dan da pek tabi keyifle dinlemekteyiz.Sen Gel Diyorsun do re mi notalarını da kısa süre içerisinde sizlerle buluşturacağız.Sen Gel Diyorsun Akor ve Sözleri için de ayrıca yer verdiğimiz konumuza göz atabilirsiniz.

Sen Gel Diyorsun Uzun Sap Nota Solfej

sen gel diyorsun uzun sap nota

Tabip Sen Elleme Benim Yaramı Notaları

İbrahim Tatlıses’ten severek dinlediğimiz eserin notalarını ayrı bir sayfa da hem do re mi şekliyle hem de sözleriyle birlikte sizlerle buluşturduk.Hemen Bul Getir Do Re Mi Notaları için ( Tabip Sen Elleme Benim Yaramı) başlığa göz atabilirsiniz.

Karşıda Görünen Ne Güzel Yayla Nota

Pir Sultan Abdal’a ait olduğunu bildiğimiz türkümüzün notalarını ve solfej videosunu bir diğer sayfada detaylı olarak ele aldık.Kısa veya Uzun sap bağlama ile çalınan en kolay türkülerden bir tanesi olan türkümüz için detaylara ulaşabilirsiniz.Karşıda Görünen Ne Güzel Yayla Notaları için hemen bağlantıya göz atabilirsiniz.

Basit Alıştırma Notaları

Kısa Sap Bağlama Egzersiz Notaları için de ilgili kategorimizden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Alistirma notasi

Bağlama veya sazda çalabileceğiniz en kolay türkü notalarının sonuna geldik. Kısa sap ve uzun sap ile çalınacak eser notalarıdır. Kolay saz notaları uzun sap ve kolay saz notaları kısa sap olarak eklendi. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.