NOTA İSTEK

Aşağıdaki yorum alanından nota isteğinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapıp notayı paylaşmaya çalışacağım.

80 YORUMLAR

 1. s.a merhaba öncelıkle emegınız için tesekkr ederım seyfı yerlıkaya soyle doktor parcası nın notası paylasırsan sevınırım hocam sımdıden teekkurler

 2. Selam Usta,
  Yesil basli gövel ördek ve Sultanim notalarini paylasabilirmisin. Benim gibi ciraklarin calmalari icin güzel katki saglayan bir site emeklerinize saglik. Iyi günler kolay gelsin.

 3. Hocam selamlar yarışmaya katılacağız. Cem adrian ve Halil sezai nereye gidiyorsun piano notaları lazım fakat bir türlü bulamıyoruz. Yardım ederseniz seviniriz hocam saygılar.

 4. Merhaba,
  karsidan görünen yayla Pir sultanin türküsüdür baglamaya yeni baslayanlar icin bir bir türküdür.

  Youtube de sabri uysal var onun parcalarini eklerseniz baglama ögrenmek isteyenler icin idealdir.

 5. ÖNCELİKLE BANA OLAN TÜM FAYDALARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKÜRLER.SİZİN SAYENİZDE BULAMADIĞIM NOTALARI BURDAN BULUYORUM.
  RİCA ETSEM”TÜRLÜ TÜRLÜ ŞARKISININ BAĞLAMA NOTALARINI PAYLAŞIRMISINIZ.

  • si do si do re do diyez do diyez re re /si do si do re do diyez do diyez re fa sol fa sol do re do re mi bir kısmı çıkarılmış durumda eğer bu şarkı ise yakında siteye ekleyem tamamını

  • Kardeşim benim paylaştığım notalara bak bi.. sonra bu cümleyi kullan, kürtçe ya da alevi parçaların hiçbirini ayrım yapmadan ekliyorum zaten. Bi ton istek var yetişmeye çalışıyoruz. Birden fazla kişinin talep ettiği eserler önceliğimiz. Lütfen bir daha böyle saçma sapan ithamlarla gelme en türk şarkıyı da en kürt şarkıyı da ekliyorum ayrım yapmadan.. Müziğin dini, dili, ırkı yok bende.. Hasret Gültekin’i de saygıyla anıyorum…

 6. Zülfü kahküllerin amber misali
  Bugün pazar’ı aşktır
  Eridim aşkınla ben yana yana
  Bu üçünü paylaşırsanız çok iyi olur şimdiden teşekkürler

 7. Hocam saygı ve sevgiler.Porte üzerinde “Hayal gibi bir düş gibi”türküsünün notasını yazıp bilgilendirme imkanı varmı..?Kolay gelsin.

 8. merhaba hocam ben saz aldım ama kursa gitmeye vaktim yok evde ögrenmek istiyorum sazın üstüne notaları yazarak kolay olur dediler ama araştırdım baya hangi nota hangi telde bulamadım acaba bana yardımcı olma şansınız varmıdır ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here