ref: refs/heads/v3.0

Edis – Gülşen – Sor Keman, Piyano, Flüt, Org, Melodika Notaları

Edis – Gülşen – Sor Keman, Piyano, Flüt, Org, Melodika Notaları

Bu yazımızda Edis ve Gülşen‘in seslendirdiği Sor şarkısının kolay nota ve piyano notalarını paylaştık. Şarkıyı ilk olarak Serdar Ortaç seslendirmiştir ve şarkının sözleri Serdar Ortaç‘a ve bestesi Alfredo Panebiano‘ya aittir. Kürdi dizisi üzerine kurulmuş bir şarkıdır. Notasyonu la karar yorumlanmış olan bu şarkının kolay notasını ve piyano notasını da aynı tonda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano düzenlemesini kolay piyano şeklinde hazırladık .Sol elde tek sesli eşlik bulunmaktadır.

İçindekiler

Edis – Gülşen – Sor Kolay Nota

REKLAM
X

Edis – Gülşen – Sor Kolay Nota PDF Dosyası

Edis – Gülşen – Sor Piyano Nota

Edis – Gülşen – Sor Piyano Nota PDF Dosyası

Edis – Gülşen – Sor Keman, Piyano, Flüt, Org, Melodika Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.
ETİKETLER: , , , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Melodika Nota