ref: refs/heads/v3.0

Sertab Erener – Olsun Piyano, Keman, Flüt, Melodika, Org Notaları

Sertab Erener – Olsun Piyano, Keman, Flüt, Melodika, Org Notaları

Bu yazımızda sevilen sanatçımız Sertab Erener‘in seslendirdiği, sözleri Can Bonomo‘ya ve bestesinin de Emre Kula‘ya ait olan Olsun şarkısının do,re,mi ve piyano notalarını paylaştık. Notasyonu fa minör yorumlanmış olan bu şarkının kolay notasını la minör tonunda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano notalarını kolay olması adına akorlu piyano tarzında hazırladık. Piyano notaları la minör tonunda hazırlandı ve tek sol elle kolayca çalabileceğiniz akorlar mevcuttur.

İçindekiler

Sertab Erener – Olsun Kolay Notası

Sertab Erener – Olsun Kolay Notası PDF Dosyası

Sertab Erener – Olsun Piyano Notası

REKLAM
X
REKLAM
X

Sertab Erener – Olsun Piyano Notası PDF Dosyası

Sertab Erener – Olsun Piyano, Keman, Flüt, Melodika, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Melodika Nota