ref: refs/heads/v3.0

Kamuran Akkor – Aşk Eski Bir Yalan Keman, Melodika, Flüt, Org Notaları

Kamuran Akkor – Aşk Eski Bir Yalan Keman, Melodika, Flüt, Org Notaları

Bu yazımızda Türk Sanat Müziğinin sevilen şarkılarından Kamuran Akkor’un sesinden dinlediğimiz, sözleri Sezen Cumhur Önal’ın yazmış olduğu ve bestesinin ise Enrico Macia’ya ait olan Aşk Eski Bir Yalan şarkısının do,re,mi ve piyano notalarını paylaştık. La minör tonunda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano notalarını kolay olması adına akorlu piyano tarzında hazırladık. Piyano notaları la minör tonunda hazırlandı ve tek sol elle kolayca çalabileceğiniz akorlar mevcuttur.

İçindekiler

Kamuran AkkorAşk Eski Bir Yalan Do,Re,Mi Notasyon

REKLAM
X

Kamuran AkkorAşk Eski Bir Yalan Do,Re,Mi Notasyon PDF Dosyası

Kamuran AkkorAşk Eski Bir Yalan Kolay Notası

REKLAM
X

Kamuran AkkorAşk Eski Bir Yalan Kolay Notası PDF Dosyası

Kamuran AkkorAşk Eski Bir Yalan Keman, Melodika, Flüt, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Melodika Nota