Kazım Koyuncu – NARİNO Keman, Melodika, Flüt, Org Notaları

0
69
REKLAM
X

Bu yazımızda sevilen sanatçımız Kazım Koyuncu‘nun seslendirdiği, sözleri ve müziği Mustafa Sırtlı‘ya ait olan Narino şarkısının do,re,mi ve kolay notalarını paylaştık. Bu şarkının do,re,mi notasını re karar, kolay notasını re karar ve la karar tonunda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano notalarını kolay olması adına akorlu piyano tarzında hazırladık. Piyano notaları la minör tonunda hazırlandı ve tek sol elle kolayca çalabileceğiniz akorlar mevcuttur.

İçindekiler

Kazım Koyuncu – NARİNO Do,Re,Mi Notasyon

Kazım Koyuncu – NARİNO Do,Re,Mi Notasyon PDF Dosyası

Kazım Koyuncu – NARİNO Kolay Notası

Kazım Koyuncu – NARİNO Kolay Notası PDF Dosyası

REKLAM
X

Kazım Koyuncu – NARİNO Keman, Melodika, Flüt, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here