Gilbert Becaud – Nathalie Gitar Nota Tab Free Sheet

0
66

İçindekiler

Gilbert Becaud – Nathalie Gitar Nota Tab Free Sheet

Eski ama hala daha çok sevilen yabancı şarkılardan biri olan Gilbert Becaus‘a ait Nathalie gitar nota tablarını sizler için ekledik. Dünyada gitar versiyonu oldukça popüler olan bu şarkı hem klasik gitar hem akustik gitar ile rahatça çalınabilir.

Nathalie’nın bu aranjmanı, yeni başlayan parmak stili gitaristler de rahatça çalabilir. Aynı şekilde biraz uğraşarak bass gitar ile de çalabilirsiniz. Yine temiz bir sesle bir elektro gitarda çalmayı da deneyebilirsiniz. Parmaklarınızı rahatça kullanabileceğiniz notasyon yapısına sahiptir. Notalarda hem resim dosyası JPG hem de PDF olarak ekledik. İyi çalışmalar dileriz.

(Do majör tonunda) Sol – Sol – Sol – Fa – Mi – Re – Do – Si bemol – Si bemol Sol – Sol – Sol – Fa – Mi – Re – Do – Si bemol – Si bemol Do – Do – Do – Sol – Sol – Sol – Sol – Sol – Sol – La bemol – La bemol – La bemol – La bemol La bemol – La bemol – La bemol – Si bemol – Si bemol – Si bemol – Si bemol – Si bemol – Si bemol – La bemol – La bemol – La bemol – La bemol Sol – Sol – Sol – Fa – Mi – Re – Do – Si bemol – Si bemol

Gilbert Becaud – Nathalie Gitar Nota Tab Free Sheet

REKLAM
X
REKLAM
X

Gilbert Becaud – Nathalie Gitar Nota Tab Free Sheet PDF

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz