Aydilge – Sen Misin İlacım Gitar Nota Tab

Aydilge – Sen Misin İlacım Gitar Nota Tab
03.04.2023
28
A+
A-

İçindekiler

REKLAM
X

Aydilge – Sen Misin İlacım Gitar Nota Tab

Kiralık Aşk dizisi müziği olan Aydilge‘nin Sen Misin İlacım gitar nota tablarını sizler için ekledik. İzlenme rekorları kıran Kiralık Aşk dizisi ile bu güzel şarkı ülkemizde çok ses getirdi. Türkiye’de gitar versiyonu oldukça popüler olan bu şarkı hem klasik gitar hem akustik gitar ile rahatça çalınabilir. Sen misin ilacım bu aranjmanı, yeni başlayan parmak stili gitaristler de rahatça çalabilir.

Aynı şekilde biraz uğraşarak bass gitar ile de çalabilirsiniz. Yine temiz bir sesle bir elektro gitarda çalmayı da deneyebilirsiniz. Parmaklarınızı rahatça kullanabileceğiniz notasyon yapısına sahiptir. Notalarda hem resim dosyası JPG hem de PDF olarak ekledik. İyi çalışmalar dileriz.

(Do majör tonunda) Sol – Sol – Sol – Sol – Sol – Fa – Sol – Do – Si bemol – La bemol – La bemol – La bemol – La bemol – La bemol – La bemol – Si bemol – Do – Do – Do – Do – Do – Do – Si bemol – La bemol – Sol

Aydilge – Sen Misin İlacım Gitar Nota Tab

Aydilge – Sen Misin İlacım Gitar Nota Tab PDF Dosyası

Eski bir şarkımız olsa da hala daha dinlenen söylenen ve bestelenen bu güzel müzik Sen Misin İlacım gitar nota tab ve akorlarının sonuna geldik. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.