Geldim Şu Alemi Islah Edeyim Bağlama, Keman, Flüt, Org, Melodika Notaları

0
199

Bu yazımızda bestesi Feyzullah Çınar‘a, sözleri Aşık Noksani‘ye ait olan Geldim Şu Alemi Islah Edeyim türküsünün do,re,mi ve kolay notalarını paylaştık. La karar tonunda paylaştık. Bağlama gibi Türk Müziği çalgıları ile çalacak olanlar Si Notalarını Bemol 2 çalmalarını öneririz . Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano notalarını kolay olması adına akorlu piyano tarzında hazırladık. Piyano notaları la minör tonunda hazırlandı ve tek sol elle kolayca çalabileceğiniz akorlar mevcuttur.

İçindekiler

Geldim Şu Alemi Islah Edeyim Do,Re,Mi Notasyon

Geldim Şu Alemi Islah Edeyim Do,Re,Mi Notasyon PDF Dosyası

Geldim Şu Alemi Islah Edeyim Kolay Notası

Geldim Şu Alemi Islah Edeyim Kolay Notası PDF Dosyası

REKLAM
X

Geldim Şu Alemi Islah Edeyim Bağlama, Keman, Flüt, Org, Melodika Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here