Edip Akbayram – Hava Nasıl Oralarda – Melodika Keman Flüt Org Notaları

0
73
REKLAM
X

Bu yazımızda sözleri ve müziği Ethem Adnan Ergil‘e ait olan ve Edip Akbayram‘ın yorumuyla dillere dolanmış olan Hava Nasıl Oralarda şarkısının do,re,mi ve piyano notalarını paylaştık. Şarkı hicaz makamında bestelenmiş. Do,Re,Mi notasyonu ve kolay notasını La karar tonunda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano notalarını kolay olması adına akorlu piyano tarzında hazırladık. Piyano notaları la minör tonunda hazırlandı ve tek sol elle kolayca çalabileceğiniz akorlar mevcuttur.

İçindekiler

Edip Akbayram – Hava Nasıl Oralarda – Melodika Keman Flüt Org Notaları Do,Re,Mi Notasyon

Edip Akbayram – Hava Nasıl Oralarda – Melodika Keman Flüt Org Notaları Do,Re,Mi Notasyon PDF Dosyası

Edip Akbayram – Hava Nasıl Oralarda – Melodika Keman Flüt Org Notaları Kolay Notası

Edip Akbayram – Hava Nasıl Oralarda – Melodika Keman Flüt Org Notaları Kolay Notası PDF Dosyası

REKLAM
X

Edip Akbayram – Hava Nasıl Oralarda – Melodika Keman Flüt Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here