Dedublüman – Sakladığın Bir Şeyler Var Keman Piyano Flüt Melodika Org Notaları

0
211
REKLAM
X

Bu yazımızda sevilen grup Dedublüman’ın Sakladığın Bir Şeyler Var şarkısının do,re,mi ve piyano notalarını paylaştık. Notasyonu do karar sesinde yorumlanmış olan bu şarkının kolay notası ve piyano notasını la karar tonunda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano notalarını kolay olması adına akorlu piyano tarzında hazırladık. Piyano notaları la minör tonunda hazırlandı ve tek sol elle kolayca çalabileceğiniz akorlar mevcuttur.

REKLAM
X

İçindekiler

Dedublüman – Sakladığın Bir Şeyler Var Keman Piyano Flüt Melodika Org Notaları Kolay Notası

Dedublüman – Sakladığın Bir Şeyler Var Keman Piyano Flüt Melodika Org Notaları Kolay Notası PDF Dosyası

Dedublüman – Sakladığın Bir Şeyler Var Keman Piyano Flüt Melodika Org Notaları Piyano Notası

Dedublüman – Sakladığın Bir Şeyler Var Keman Piyano Flüt Melodika Org Notaları Piyano Notası PDF Dosyası

Dedublüman – Sakladığın Bir Şeyler Var Keman Piyano Flüt Melodika Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here