Yıldız Tilbe – Çabuk Olalım Aşkım Melodika, Keman, Flüt, Org Notaları

0
29
REKLAM
X

Bu yazımızda Yıldız Tilbe‘nin Çabuk Olalım Aşkım şarkısının do,re,mi nota, piyano nota ve kolay notalarını paylaştık. Şarkının bestesi Yıldız Tilbe‘ye aittir. Kürdi dizisi üzerine yazılmış bir şarkıdır. Şarkının kolay notasını si karar ve do,re,mi notasını mi karar tonda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano düzenlemesi akor eşlikli bir biçimde hazırlanmıştır. Sol elde akorlu eşlik bulunmakta ve bazı kısımlarda oktav çalınmaktadır.

İçindekiler

Yıldız Tilbe – Çabuk Olalım Aşkım Do,Re,Mi Notasyon

Yıldız Tilbe – Çabuk Olalım Aşkım Do,Re,Mi Notasyon PDF Dosyası

Yıldız Tilbe – Çabuk Olalım Aşkım Kolay Nota

Yıldız Tilbe – Çabuk Olalım Aşkım Kolay Nota PDF Dosyası

Yıldız Tilbe – Çabuk Olalım Aşkım Akor Eşlikli Piyano Nota

Yıldız Tilbe – Çabuk Olalım Aşkım Akor Eşlikli Piyano Nota PDF Dosyası

REKLAM
X

Yıldız Tilbe – Çabuk Olalım Aşkım Melodika, Keman, Flüt, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here