Yarım Kalan Sigara – No.1 Feat Melek Mosso Keman, Flüt, Org, Melodika Notaları

0
257
REKLAM
X

Bu yazımızda No.1 ve Melek Masso‘nun birlikte seslendirdiği sevilen Yarım Kalan Sigara şarkısının piyano notası ve kolay notasını paylaştık. Şarkının bestesi Farazi’ye, sözleri No.1 ve Melek Masso’ya aittir. Notasyonu sol minör yorumlanmış olan bu şarkının orjinal tonunda ve kolay notasını la minör tonunda da ekledik.Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano düzenlemesini kolay piyano şeklinde yaptık. Sol elde tek sesli bir eşlik mevcuttur.

REKLAM
X

İçindekiler

Yarım Kalan Sigara – No.1 Feat Melek Mosso Kolay Notası Orjinal Ton

Yarım Kalan Sigara – No.1 Feat Melek Mosso Kolay Notası Orjinal Ton PDF Dosyası

Yarım Kalan Sigara – No.1 Feat Melek Mosso Kolay Notası La Minör Ton

Yarım Kalan Sigara – No.1 Feat Melek Mosso Kolay Notası La Minör Ton PDF Dosyası

Yarım Kalan Sigara – No.1 Feat Melek Mosso Kolay Piyano Notası

Yarım Kalan Sigara – No.1 Feat Melek Mosso Kolay Piyano Notası PDF Dosyası

Yarım Kalan Sigara – No.1 Feat Melek Mosso Keman, Flüt, Org, Melodika Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here