Sezen Aksu – Haydi Gel Benimle Ol Keman, Melodika, Flüt, Org Notaları

0
80

Bu yazımızda Sezen Aksu‘nun Haydi Gel Benimle Ol şarkısının kolay notasını paylaştık. Şarkının sözleri Aysel Gürel‘e ve bestesi Onno Tunç‘a aittir. Hicaz makamında bir şarkıdır. Notasyonu la karar yorumlanmış olan bu şarkının kolay notasını da aynı tonda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano düzenlemesini kolay piyano şeklinde hazırladık .Sol elde tek sesli eşlik bulunmaktadır. Notalar isimleri notaların üzerinde yazmaktadır. Çalmaya başlamadan önce şarkıyı dinlemeniz tavsiye edilir.

REKLAM
X

İçindekiler

Sezen Aksu – Haydi Gel Benimle Ol Kolay Nota

Sezen Aksu – Haydi Gel Benimle Ol Kolay Nota PDF Dosyası

Sezen Aksu – Haydi Gel Benimle Ol Keman, Melodika, Flüt, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here