Sertab Erener – Koparılan Çiçekler Keman, Piyano, Flüt, Melodika, Org Notaları

0
46

Bu yazımızda Sertab Erener‘in Koparılan Çiçekler şarkısının kolay nota ve piyano notalarını paylaştık. Şarkının söz ve müziği Soner Sarıkabadayı‘ya aittir. Kürdi dizisi üzerine yazılmış bir şarkıdır. Notasyonu sol minör yorumlanmış olan bu şarkının kolay piyano notasını ve kolay notasını la minör tonda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano düzenlemesini kolay piyano şeklinde hazırladık .Sol elde tek sesli eşlik bulunmaktadır.

REKLAM
X

İçindekiler

Sertab Erener – Koparılan Çiçekler Kolay Nota

Sertab Erener – Koparılan Çiçekler Kolay Nota PDF Dosyası

Sertab Erener – Koparılan Çiçekler Piyano Nota

Sertab Erener – Koparılan Çiçekler Piyano Nota PDF Dosyası

Sertab Erener – Koparılan Çiçekler Keman, Piyano, Flüt, Melodika, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here