Seninle Bir Dakika Gitar Nota Tab Akor

0
70
REKLAM
X

İçindekiler

Seninle Bir Dakika Gitar Nota Tab Akor

Geçmiş yılların en çok dinlenen ve 75 yılında Eurovision şarkı yarışmasında da katıldığımız şarkı olan Seninle Bir Dakika gitar nota tablarını sizler için ekledik. Semiha Yankı’dan dinlediğimiz bu güzel şarkı ülkemizde çok ses getirdi. Türkiye’de gitar versiyonu oldukça popüler olan bu şarkı hem klasik gitar hem akustik gitar ile rahatça çalınabilir. Gitar nota tablatürü de eklenmiştir. Seninle Bir Dakika’nın bu aranjmanı, yeni başlayan parmak stili gitaristler de rahatça çalabilir.

Aynı şekilde biraz uğraşarak bass gitar ile de çalabilirsiniz. Yine temiz bir sesle bir elektro gitarda çalmayı da deneyebilirsiniz. Parmaklarınızı rahatça kullanabileceğiniz notasyon yapısına sahiptir. Notalarda hem resim dosyası JPG hem de PDF olarak ekledik. İyi çalışmalar dileriz.

Seninle Bir Dakika Gitar Nota Tab Akor

Seninle Bir Dakika Gitar Nota Tab Akor PDF Dosyası

Seninle Bir Dakika Gitar Akor

REKLAM
X

Eski bir şarkımız olsa da hala daha dinlenen söylenen ve bestelenen bu güzel müzik Seninle Bir Dakika gitar nota tab ve akorlarının sonuna geldik. İyi çalışmalar dileriz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here