Şebnem Ferah – Polat Bülbüloğlu Gel Ey Seher Keman, Piyano, Melodika, Flüt, Org Notaları

0
24

Bu yazımızda Azerbaycanlı şarkıcı ve aynı zamanda devlet adamı olan Polat Bülbüloğlu‘nun Gel Ey Seher şarkısının kolay nota ve piyano notalarını paylaştık. Şarkıyı Şegnem Ferah ve Polat Bülbüloğlu beraber seslendirmiştir. Notasyonu si minör yorumlanmış olan bu şarkının kolay notasını ve piyano notasını la karar tonunda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano düzenlemesi çalabilmek için biraz ileri seviye gerekmektedir. Yeni öğrenenler biraz zorluk yaşayabilir.

İçindekiler

Şebnem Ferah – Polat Bülbüloğlu Gel Ey Seher Kolay Nota

Şebnem Ferah – Polat Bülbüloğlu Gel Ey Seher Kolay Nota PDF Dosyası

Şebnem Ferah – Polat Bülbüloğlu Gel Ey Seher Piyano Nota

Şebnem Ferah – Polat Bülbüloğlu Gel Ey Seher Piyano Nota PDF Dosyası

REKLAM
X

Şebnem Ferah – Polat Bülbüloğlu Gel Ey Seher Keman, Piyano, Melodika, Flüt, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here