Nilüfer – Söyle Buldun Mu Aradığın Aşkı Melodika, Keman, Gitar, Piyano, Flüt, Org Notaları

0
186

Bu yazımızda Nilüfer‘in seslendirdiği Söyle Buldun Mu Aradığın Aşkı şarkısının kolay nota, gitar nota ve kolay piyano notalarını paylaştık. Şarkıyı Ayten Alpman da seslendirilmiştir. Yabancı bir şarkıdır. Şarkının bestecisi Luigi Albertelli, türkçe sözleri ise Ülkü Aker‘e aittir. Şarkı 4/4 ölçüsüne sahiptir. Kolay nota ve piyano notasını mi minör tonda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano düzenlemesini kolay piyano şeklinde hazırladık .Sol elde tek sesli eşlik bulunmaktadır.

İçindekiler

Nilüfer – Söyle Buldun Mu Aradığın Aşkı Kolay Nota

Nilüfer – Söyle Buldun Mu Aradığın Aşkı Kolay Nota PDF Dosyası

Nilüfer – Söyle Buldun Mu Aradığın Aşkı Kolay Piyano Nota

REKLAM
X

Nilüfer – Söyle Buldun Mu Aradığın Aşkı Kolay Piyano Nota PDF Dosyası

Nilüfer – Söyle Buldun Mu Aradığın Aşkı Gitar Nota

REKLAM
X

Nilüfer – Söyle Buldun Mu Aradığın Aşkı Gitar Nota PDF Dosyası

Nilüfer – Söyle Buldun Mu Aradığın Aşkı Melodika, Keman, Gitar, Piyano, Flüt, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz