Nilüfer – Caddelerde Rüzgar Gitar Nota Tab

Nilüfer – Caddelerde Rüzgar Gitar Nota Tab
A+
A-

İçindekiler

REKLAM
X

Nilüfer – Çok Uzaklarda – Caddelerde Rüzgar Gitar Nota Tab

Nilüfer’in çok sevilen ve çok dinlenen şarkılarından biri olan Caddelerde Rüzgar gitar nota tablarını sizler için ekledik. Nilüfer’den dinlediğimiz bu güzel şarkı ülkemizde çok ses getirdi. Türkiye’de gitar versiyonu oldukça popüler olan bu şarkı hem klasik gitar hem akustik gitar ile rahatça çalınabilir. Gitar nota tablatürü de eklenmiştir. Caddelerde rüzgar şarkısı bu aranjmanı, yeni başlayan parmak stili gitaristler de rahatça çalabilir.

Özellikle gitara yeni başlayanların çoğunda çaldığı ilk şarkılardan biri olduğunu unutmayalım. Bu yüzden bu müziğin yeri bizim için ayrıdır. Bir çok kişi gitara bu nota ile başlamıştır.

Aynı şekilde biraz uğraşarak bass gitar ile de çalabilirsiniz. Yine temiz bir sesle bir elektro gitarda çalmayı da deneyebilirsiniz. Parmaklarınızı rahatça kullanabileceğiniz notasyon yapısına sahiptir. Notalarda hem resim dosyası JPG hem de PDF olarak ekledik. İyi çalışmalar dileriz.

Nilüfer – Çok Uzaklarda Caddelerde Rüzgar Gitar Nota Tab

Çok Uzaklarda Caddeler Rüzgar Gitar Nota PDF Dosyası

Eski bir şarkımız olsa da hala daha dinlenen söylenen ve bestelenen bu güzel müzik Nilüfer Caddelerde Rüzgar Çok Uzaklarda gitar nota tab ve akorlarının sonuna geldik. İyi çalışmalar dileriz.

"
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.