Mapushane İçinde Yanıyor Gazlar Keman, Bağlama, Ud, Melodika, Flüt, Org Notaları

0
94
REKLAM
X

Bu yazımızda Muzaffer Sarısözen tarafından notaya alınan Mapushane İçinde Yanıyor Gazlar şarkısının do,re,mi ve kolay notalarını paylaştık. Türkü Bartın yöremize ait olan Ferahnak makamında yazılmış bir türküdür. Kaynak kişisi ise Muzaffer Özden’dir. Notasyonu orjinal tonda hazırlanmıştır. Kolay notası fa karar tonunda, do,re,mi notasyonu mi karar tonunda paylaştık. Bu sayede de tuşlu aletlerle çalmak isterseniz daha kolay çalabileceksiniz. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır.

İçindekiler

Mapushane İçinde Yanıyor Gazlar Do,Re,Mi Notasyon

Mapushane İçinde Yanıyor Gazlar Do,Re,Mi Notasyon PDF Dosyası

Mapushane İçinde Yanıyor Gazlar Kolay Notası

Mapushane İçinde Yanıyor Gazlar Kolay Notası PDF Dosyası

Mapushane İçinde Yanıyor Gazlar Standart Notası

Mapushane İçinde Yanıyor Gazlar Standart Notası PDF Dosyası

REKLAM
X

Mapushane İçinde Yanıyor Gazlar Keman, Bağlama, Ud, Melodika, Flüt, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here