Klarnette Kolay Çalınan Şarkılar Notaları

0
1932

Klarnet için nota arayanlar bulmakta epey zorlanıyorlar.Nota Nehri ekibi olarak Klarnette Kolay bir şekilde çalabileceğiniz 3 adet eseri sizler için derledik.Nota da emekleri olan Cemil Tumri’ye teşekkür ederiz.Şimdi hep birlikte klarnete yeni başlayanlar için oluşturduğumuz şarkılara göz atalım.

REKLAM
X

İçindekiler

Klarnette Kolay Çalınan Şarkılar

Klarnet ile çalabileceğiniz en güzel şarkılar ve notalarını sizlerle paylaşıyoruz.Umarız en iyi şekilde icra edebilirsiniz.

Deniz Seki – Adaletsiz Seçim Klarnet Notaları

Notaları görsel olarak değil direkt pdf dosyası ile indirip çalışmanızı öneriyoruz.Görsel kalitesi daha yüksek olacaktır.

adaletsiz secim klarnet

Sen Affetsen Ben Affetmem

sen affetsen ben affetmem klarnet
sen affetsen ben affetmem klarnet 2

Hasret Rüzgarları Klarnet Notaları

REKLAM
X

Müslüm Gürses‘ten dinlediğimiz parçanın klarnet notasını indirebilirsiniz.

hasret ruzgarlari damar sarki klarnet

Klarnette çalınan damar şarkılar aramanıza da bir nevi yanıt olacaktır.Ayrıca Müslüm Gürses hayranları, Hangimiz Sevmedik notası başlıklı konumuza da uğrayabilirsiniz.Klarnetle çalınan şarkılar listesi bu şekildedir.Şarkı Notalarının Do Re Mi versiyonu isteğiniz olur ise lütfen yorum alanından bizlere belirtiniz.Bundan sonraki hedef konumuz ise Si Bemol Klarnetle çalınan şarkılar üzerine ağırlık vereceğiz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here