Kenan Doğulu – Doktor Keman Flüt Org Melodika Notaları

0
31
REKLAM
X

Bu yazımızda Kenan Doğulu‘nun Doktor şarkısının do,re,mi ve piyano notalarını paylaştık. La karar tonunda paylaştık. Şarkının sözleri Kenan Doğulu’ya it olup , bestesi ise İskender Paydaş ve Amr Mostafa’ya ait bir şarkıdır. Bu şarkı do minör tonundadır, biz la minör tonunda yorumladık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano notalarını kolay olması adına akorlu piyano tarzında hazırladık. Piyano notaları la minör tonunda hazırlandı ve tek sol elle kolayca çalabileceğiniz akorlar mevcuttur.

İçindekiler

Kenan Doğulu – Doktor Keman Flüt Org Melodika Notaları Do,Re,Mi Notasyon

Kenan Doğulu – Doktor Keman Flüt Org Melodika Notaları Do,Re,Mi Notasyon PDF Dosyası

Kenan Doğulu – Doktor Keman Flüt Org Melodika Notaları Kolay Notası

Kenan Doğulu – Doktor Keman Flüt Org Melodika Notaları Kolay Notası PDF Dosyası

REKLAM
X

Kenan Doğulu – Doktor Keman Flüt Org Melodika Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here