İlker Kömürcü – Cumhuriyet 100. Yıl Marşı Keman, Piyano, Melodika, Flüt, Org Notaları

0
109

Bu yazımızda İlker Kömürcü‘ye ait olan Cumhuriyet 100. Yıl Marşının kolay nota ve piyano notalarını paylaştık. Marşın söz ve müziği İlker Kömürcü‘ye aittir ve 100.yıl için düzenlenmiş olan yarışmada 1. olmuştur. Notasyonu si minör yorumlanmış olan bu şarkının kolay notasını ve piyano notasını la minör tonda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano düzenlemesini akorlu kolay piyano şeklinde hazırladık. Sol elde iki sesli akorlardan oluşan eşlik bulunmaktadır.

İçindekiler

İlker Kömürcü – Cumhuriyet 100. Yıl Marşı Kolay Nota

İlker Kömürcü – Cumhuriyet 100. Yıl Marşı Kolay Nota PDF Dosyası

İlker Kömürcü – Cumhuriyet 100. Yıl Marşı Piyano Nota

REKLAM
X

İlker Kömürcü – Cumhuriyet 100. Yıl Marşı Piyano Nota PDF Dosyası

İlker Kömürcü – Cumhuriyet 100. Yıl Marşı Sözleri

REKLAM
X

İlker Kömürcü – Cumhuriyet 100. Yıl Marşı Sözleri PDF Dosyası

İlker Kömürcü – Cumhuriyet 100. Yıl Marşı Keman, Piyano, Melodika, Flüt, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz