Hababam Sınıfı Notaları Do Re Mi Şeklinde

Hababam Sınıfı Notaları Do Re Mi Şeklinde

Türk sinema tarihinin en değerli filmlerinden olan Hababam Sınıfı filminin müzik notaları siz değerli takipçilerimiz için özenle hazırlandı.Bağlama, flüt, keman, melodika, org, piyano ve gitar gibi enstrümanlar ile kolaylıkla çalabileceksiniz.Şimdi gelin hep birlikte hababam sınıfı notalarına göz atalım.

İçindekiler

Hababam Sınıfı Nota Kağıdı

  • Mobilden Büyütmek için nota kağıdının üstüne tıklayıp, yakınlaştırmanız yeterlidir.
REKLAM
X
hababam sınıfı notaları

HABABAM SINIFI NOTA ( Saz, Melodika, Org, Flüt, Keman, Gitar )

mire mi sila si

sol#fa sol# sol# fa mi

fa fami re re fa mii

sol#la sol#la si

mire mi sila si

sol#fa sol# sol# fa mi

mi sol# si mi mii

mi siii doredosi laaa

sol# fa sol# sol# la sii mi fa sol# la si

mi siii doredosi laaa

sol# mi fa fa re mii si la sol# fa mii

Hababam sınıfı melodika notaları ile doğru bir melodi elde etmek için doğru melodikayı kullanmanız gerekir. En az 25 tuşlu bir melodikaya sahip olmanız durumunda doğru notaları basabileceksinizdir. Bunun nedeni ise hababam sınıfı parçasında diyez kullanımıdır. Diyez kullanımı ( # ) işareti ile belirtilir. Önüne geldiği notayı yarım ses inceltir. Hababam sınıfında ki sol# ( soldiyez ) notaları kullanabilmek için ise 25 tuşlu bir melodikaya ihtiyacınız vardır. Melodika da ki sol# tuşu ise sol ile la notaları arasında bulunan siyah tuştur.

Hababam Sınıfı Solfejler – Nasıl Çalınır?

REKLAM
X

Aşağıdaki oynatma listesinden kullandığınız enstrümana göre bakarak ister hababam sınııfı melodika çalınışını ister hababam sınıfı bağlama icrasını ya da flüt ile çalınışını izleyebilirsiniz.