Hababam Sınıfı Flüt Notaları

Hababam Sınıfı Flüt Notaları
19.02.2023
84
A+
A-

Hababam Sınıfı Flüt Notaları

Yıllarında eskitemediği genç yaşlı herkesin çok sevdiği Hababam Sınıfı Flüt Notalarını ekledik. Hababam sınıfımı film jenerik müziği notaları çalınması diğer şarkılara biraz daha çalınması zor notalardandır. Bu yüzden tam olarak doğru çalabilmek için bir kaç tekrar yapmak iyi olacaktır. Notalar keman, org, flüt, melodika, keman için ortaktır. Notaları Do Re Mi olarak basit şekilde ekledik. Notaların JPG ve PDF notası olarak ekledik. 

Hababam Sınıfı Flüt Notaları şu şekildedir;

Hababam Sınıfı Flüt Notaları 1. Alternatif
mi_si_do_re_do_si_la_sol_fs_sol_la_si mi_si_do_re_do_si_la_sol_fa_sol_fa_miiii (ince)

Hababam Sınıfı Flüt Notaları 2. Alternatif
la mi fa sol fa mi re do# do# si# do# do# re mi la si# do# re mi# (ara nağme) la mi fa sol fa mi re do# do# si# si# sol la si# si# la sol sol si# la la si# la si# do# re re do# si# si# re do# mi mi re do# do# mi re re mi fa sol la

  • ( # ) olarak belirtilen notalar diyez notalarıdır. Örnek verecek olursak ‘ do# ‘ dodiyez notasıdır. Do notasını yarım ton inceltir. Çalım esnasında diyez nota kullanımlarına dikkat edilmesi gereklidir.

 

"

Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Adile Naşit, Şener Şen, Münir Özkul gibi efsane isimlerin rol aldığı Hababam Sınıfı flüt, melodika, do re mi notalarını ekledik. İyi çalışmalar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.