Güneş Topla Benim İçin Notaları

Güneş Topla Benim İçin Notaları

Sözleri Ülkü Tamer’e ait olan Güneş Topla Benim İçin şarkısının notalarını do re mi şeklinde sizlerle paylaşıyoruz.Ayrıca porte üzerinden bağlama ( saz ) için tezene vuruşlarını ve parmak numaralarını da görebilirsiniz.

İçindekiler

Güneş Topla Benim İçin Nota ve Sözleri

gunes topla benim icin saz notasi

Güneş Topla Benim İçin Kısa Sap Bağlama Solfej

2. Farklı Nota ( Parmak Numaraları Olan )

gunes topla benim icin nota

Güneş Topla Benim İçin Do Re Mi Notaları

Farklı Notasyon. 

1. Kısım Sol la la sol la la sol la la mi la la sol la la sol la la sol la la fa# sol la(2 TEKRAR)
2. Kısım La mi mi re mi re re do re mi do si si la la do do si(natural) re si la si sol la la la mi la la 2. tekrarda do do si(natural) re si la si sol la la la fa# sol la
3. Kısım La do si la si la si sol la la la mi la la la do si la si la si sol la la la fa# sol la(Seher yeli çık dağlara güneş topla benim için)
4. Kısım LA Mİ Mİ RE Mİ RE RE DO RE Mİ DO Sİ Sİ LA LA DO DO Sİ(N) RE Sİ(B) LA Sİ SOL LA LA LA Mİ LA LA 2.. tekrar DO DO Sİ(N) RE Sİ(B) LA Sİ SOL LA LA LA FA# SOL LA (Haber eyle dört bir yana canım güneş topla benim için )

Zülfü Livaneli‘den severek dinlediğimiz parçanın nota portesi ve do re mi şeklinde sizlere ulaştırdık.Umarız en iyi şekilde icra edebilirsiniz.Güneş Topla Benim İçin parçasının Keman, flüt, Bağlama (saz), Melodika notaları bu şekildedir.Piyano ve org için istek olur ise lütfen yorum kısmından bizlere belirtiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.