Gel Bize Katıl Bize Şarkısının Notaları

0
1069

Sevilen çocuk şarkılarından gel bize katıl bize notası ile devam ediyoruz.Melodika ve Blok Flüt ile Gel Bize Katıl Bize şarkısını çalmak isteyenler için do re mi notaları ve sözleri yayınladık.Umarız başarılı şekilde çalabilirsiniz.

İçindekiler

Gel Bize Katıl Bize Melodika – Blok Flüt Notası

Gel Bize Katıl Bize Notaları

Şarkının Sözleri ve Do Re Mi Notaları

la la sol sol fa fa sol_ ( Gel bize katıl bize )

la la sol sol fa fa sol_ ( Hem oyuna hem söze )

sol sol fa fa mi mi fa_ ( Şarkı söyleyip oy oy )

fa fa mi fa re re_ ( Oynayalım loy loy )

sol sol fa fa mi mi fa_ ( Şarkı söyleyip oy oy )

fa fa mi fa re re_ ( Oynayalım loy loy )

REKLAM
X

Notaları Piyano için de kullanabilirsiniz.

Gel Bize Katıl Bize Melodika Çalınışı

Notalar Farklılık Göstermektedir.5.Sınıf Müzik Kitabında yer alan Gel Bize Katıl Bize’nin nota ve sözleri son olarakta çalınış videosu.

Gel Bize Katıl Bize notaları nelerdir ? Sorunuza cevap niteliğinde bir konu hazırladık.Gel Bize Katıl Bize’nin notaları yukarıdaki gibidir.Nota portesinden faydalanarak Melodika ve blok flüt ile basit şekilde çalabilirsiniz.

REKLAM
X

Gel Bize Katıl Bize Şarkısının notası ve sözleri en basit notasyonla sizlerle buluşturuldu.Keyifli çalışmalar dileriz.Bir diğer çocuk şarkısı olan Mini Mini Bir Kuş Donmuştu notasına da göz atmanızı öneriyoruz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here