Erol Evgin – Sevdan Olmasa Keman, Melodika, Piyano, Gitar, Flüt, Org Notaları

0
91

Bu yazımızda Erol Evgin‘in seslendirdiği Sevdan Olmasa şarkısının kolay nota, gitar nota ve piyano notalarını paylaştık. Şarkının bestesi Melih Kibar‘a ve sözleri Çiğdem Talu‘ya aittir. Hicaz makamında, 4/4 ölçü birimine sahip bir şarkıdır. Notasyonu mi karar tonda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano düzenlemesini kolay piyano şeklinde hazırladık. Notasyonu re karar tonda paylaştık. Sol elde tek sesli eşlik bulunmaktadır.

İçindekiler

Erol Evgin – Sevdan Olmasa Kolay Nota

Erol Evgin – Sevdan Olmasa Kolay Nota PDF Dosyası

Erol Evgin – Sevdan Olmasa Piyano Nota

REKLAM
X

Erol Evgin – Sevdan Olmasa Piyano Nota PDF Dosyası

Erol Evgin – Sevdan Olmasa Gitar Nota

REKLAM
X

Erol Evgin – Sevdan Olmasa Gitar Nota PDF Dosyası

Erol Evgin – Sevdan Olmasa Keman, Melodika, Piyano, Gitar, Flüt, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz