Emir Can İğrek – Beyoğlu Piyano, Keman, Melodika, Flüt, Org Notaları

0
114

Bu yazımızda sevilen şarkıcı Emir Can İğrek’in seslendirdiği, söz ve müziği kendisine ait olan Beyoğlu şarkısının kolay nota ve piyano notalarını paylaştık. Notasyonu si minör tonunda yorumlanmış olan bu şarkının notasını orjinal tonunda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano notalarını kolay olması adına akorlu piyano tarzında hazırladık. Piyano notaları la minör tonunda hazırlandı ve tek sol elle kolayca çalabileceğiniz akorlar mevcuttur.

REKLAM
X

İçindekiler

Emir Can İğrek – Beyoğlu Kolay Notası

Emir Can İğrek – Beyoğlu Kolay Notası PDF Dosyası

Emir Can İğrek – Beyoğlu Piyano Notası

Emir Can İğrek – Beyoğlu Piyano Notası PDF Dosyası

REKLAM
X

Emir Can İğrek – Beyoğlu Piyano, Keman, Melodika, Flüt, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here