Ekin Uzunlar – Mustafa Ceceli – Öptüm Nefesinden Melodika, Piyano, Keman, Org, Flüt Notaları

0
111
REKLAM
X

Bu yazımızda Ekin Uzunlar ve Mustafa Ceceli‘nin seslendirdiği Öptüm Nefesinden şarkısının do,re,mi ve kolay piyano notalarını paylaştık. Şarkının söz ve müziği Şöhret Memmedov‘a aittir. Kürdi dizisi üzerine yazılmış bir şarkıdır. Notasyonu la karar yorumlanmış olan bu şarkının kolay piyano notasını ve do,re,mi notasını aynı tonda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano düzenlemesini kolay piyano şeklinde hazırladık .Sol elde tek sesli eşlik bulunmaktadır.

REKLAM
X

İçindekiler

Ekin Uzunlar – Mustafa Ceceli – Öptüm Nefesinden Do,Re,Mi Notasyon

Ekin Uzunlar – Mustafa Ceceli – Öptüm Nefesinden Do,Re,Mi Notasyon PDF Dosyası

Ekin Uzunlar – Mustafa Ceceli – Öptüm Nefesinden Kolay Piyano Notası

Ekin Uzunlar – Mustafa Ceceli – Öptüm Nefesinden Kolay Piyano Notası PDF Dosyası

Ekin Uzunlar – Mustafa Ceceli – Öptüm Nefesinden Melodika Piyano Keman Org Flüt Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here