Dedublüman – Mavzer Tabancas – En Dibine Kadar Keman, Piyano, Melodika, Flüt, Org Notası

0
65

Bu yazımızda Dedublüman ve Mavzer Tabancas‘ın seslendirdiği En Dibe Kadar şarkısının do,re,mi ve piyano notalarını paylaştık.Şarkının söz ve müziği Mustafa Yavuz’a aittir. Notasyonu mi karar sesinde yorumlanmış olan bu şarkıyı bizde aynı tonunda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano notalarını kolay olması adına akorlu piyano tarzında hazırladık. Piyano notaları la minör tonunda hazırlandı ve tek sol elle kolayca çalabileceğiniz akorlar mevcuttur.

REKLAM
X

İçindekiler

Dedublüman – Mavzer Tabancas – En Dibine Kadar Do,Re,Mi Notasyon

Dedublüman – Mavzer Tabancas – En Dibine Kadar Do,Re,Mi Notasyon PDF Dosyası

Dedublüman – Mavzer Tabancas – En Dibine Kadar Kolay Notası

Dedublüman – Mavzer Tabancas – En Dibine Kadar Kolay Notası PDF Dosyası

Dedublüman – Mavzer Tabancas – En Dibine Kadar Piyano Notası

Dedublüman – Mavzer Tabancas – En Dibine Kadar Piyano Notası PDF Dosyası

REKLAM
X

Dedublüman – Mavzer Tabancas – En Dibine Kadar Keman, Piyano, Melodika, Flüt, Org Notası bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here