Chaki Chaki Boroni Bohor Piyano,Melodika,Flüt Notaları

0
74

Chaki chaki boroni şarkısı Daler Nazarov’a ait bir şarkıdır. Çokça beğenilen bu şarkı pek çok kişi tarafından da seslendirilmiştir. Bu şarkıyı mi karar sesinde piyano,melodika,flüt notalarını sizler için sunacağız. Eminim ki sizlerde hem dinlerken, hem öğrenirken hem de çalarken çok zevk alacaksınız. Aynı şekilde notalarımızın PDF dosyasını da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İçindekiler

Chaki Chaki Boroni Bohor Piyano,Melodika,Flüt Notaları

Chaki Chaki Boroni Bohor Piyano,Melodika,Flüt Notaları PDF Dosyası

REKLAM
X

Bu yazımızda sözleri ve seslendirmesi Daler Nazarov’a ait olan Chaki Chaki Boroni şarkısı paylaştık. Herkes tarafından çok sevilen bu şarkıyı öğrenirken ve çalarken eğleneceksiniz. Herkesin kolayca öğrenebileceği şekilde piyano do,re,mi notalarını paylaştık. Ek olarak Daler Nazarov’un seslendirmesiyle söylediği şarkının Türkçe alt yazılı şekliyle youtube linkini de paylaşacağım. Yine çalarken kolaylık sağlaması adına ve dileyenlerin yardım almak için izleyebileceği piyano notalarının olduğu youtube linkini de buraya bırakıyorum.

Chaki Chaki Boroni Bohor Daler Nazarov Youtube Türkçe Altyazılı Seslendirme

Chaki Chaki Boroni Bohor Piyano Notaları Youtube Linki

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here