Cem Karaca – Deniz Üstü Köpürür Gitar Nota Tab

0
253

İçindekiler

Cem Karaca – Deniz Üstü Köpürür Gitar Nota Tab

REKLAM
X

Gelmiş geçmiş en büyük sanatçılardan biri olan Cem Karaca Deniz Üstü Köpürür gitar nota tablarını sizler için ekledik. Cem Karaca’dan dinlediğimiz bu güzel şarkı ülkemizde çok ses getirdi. Türkiye’de gitar versiyonu oldukça popüler olan bu şarkı hem klasik gitar hem akustik gitar ile rahatça çalınabilir. Seninle Bir Dakika’nın bu aranjmanı, yeni başlayan parmak stili gitaristler de rahatça çalabilir.

Aynı şekilde biraz uğraşarak bass gitar ile de çalabilirsiniz. Yine temiz bir sesle bir elektro gitarda çalmayı da deneyebilirsiniz. Parmaklarınızı rahatça kullanabileceğiniz notasyon yapısına sahiptir. Notalarda hem resim dosyası JPG hem de PDF olarak ekledik. İyi çalışmalar dileriz.

(Sol majör tonunda)

REKLAM
X

Sol – La – Si – Do – Re – Mi – Fa# – Sol – La – Si – Do – Re – Si – Do – Re – Mi

Cem Karaca – Deniz Üstü Köpürür Gitar Nota Tab

Cem Karaca – Deniz Üstü Köpürür Gitar Nota Tab PDF Dosyası

Eski bir şarkımız olsa da hala daha dinlenen söylenen ve bestelenen bu güzel müzik Cem Karaca Deniz Üstü Köpürür gitar nota tab ve akorlarının sonuna geldik. İyi çalışmalar dileriz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here