Candan Erçetin – Elbette Keman Piyano Flüt Org Melodika Notaları

0
57
REKLAM
X

Bu yazımızda sevilen şarkıcı Candan Erçetin‘in seslendirdiği, sözlerinin de kendisine ait olduğu Elbette şarkısının do,re,mi ve piyano notalarını paylaştık. Şarkının bestesi Akın Ertübey’e aittir. Notasyonu si minör tonunda yorumlanmış ,biz şarkıyı la minör tonunda hazırladık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano notalarını kolay olması adına akorlu piyano tarzında hazırladık. Piyano notaları la minör tonunda hazırlandı ve tek sol elle kolayca çalabileceğiniz akorlar mevcuttur.

REKLAM
X

İçindekiler

Candan Erçetin – Elbette Keman Piyano Flüt Org Melodika Notaları Kolay Nota

Candan Erçetin – Elbette Keman Piyano Flüt Org Melodika Notaları Kolay Nota PDF Dosyası

Candan Erçetin – Elbette Keman Piyano Flüt Org Melodika Notaları Piyano Notası

Candan Erçetin – Elbette Keman Piyano Flüt Org Melodika Notaları Piyano Notası PDF Dosyası

Candan Erçetin – Elbette Keman Piyano Flüt Org Melodika Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here