Blok Flüt Nota Yerleri ve Parmak Pozisyonları

0
973

Blok Flüt nota yerleri resimli anlatım ile karşınızdayız.Ayrıca parmak poziyonlarını da basit bir şekilde öğrenebileceksiniz.M.Yusuf Bişgen’in hazırlamış olduğu Blok Flütte Nota Yerleri ve Parmak pozisyonları görsellerine hep birlikte göz atalım.Dilerseniz PDF şeklinde de indirebilirsiniz.

Flüt Notaları Yerleri ve Parmak Pozisyonları Resimli

REKLAM
X

Blok Flüt çalmaya yeni başlayanlar için güzel bir rehber olacaktır.Blok flüt basit şekilde nasıl çalınır sorunuza yanıt ise Flütle Çalınan Kolay Şarkılar ve Notaları başlıklı konumuzda saklı.

blok flut nota yerleri1
blok flut nota yerleri2

Blok flütte notaların yerleri bu şekildedir.Kolay flüt çalmak isteyenlerin kesinlikle büyük fayda sağlayacağı konumuzun sonuna geliyoruz.Sizler de blok flüt notaları konumuz sayesinde birçok şarkıyı kolay bir şekilde icra edebilirsiniz.Nota Nehri Youtube Kanalımızı da takip etmenizi tavsiye ederiz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here