Banu – Dert Olur Keman, Piyano, Melodika, Gitar, Flüt, Org Notaları

0
40

Bu yazımızda Banu‘nun seslendirdiği Dert olur şarkısının do,re,mi nota, kolay nota, gitar notası ve piyano notalarını paylaştık. Şarkıyı Haluk Levent‘te seslendirmiştir. Şarkının söz ve bestesi Efkan Şeşen‘e aittir. Hicaz makamında yazılmış bir şarkıdır. Şarkının kolay notasını, gitar notasını ve do,re,mi la karar tonda paylaştık. Resim dosyalarının altında PDF dosyasını da ekledik. Bilgisayarına indirip kaydedebilirsiniz. Keman, flüt, org, melodika notalarını basit şekilde çalabilmeniz için ekledik. Bütün enstrümanlar için ortak notadır. Piyano düzenlemesini kolay piyano şeklinde hazırladık .Sol elde tek sesli eşlik bulunmaktadır.

İçindekiler

Banu – Dert Olur Do Re Mi Notasyon

REKLAM
X

Banu – Dert Olur Do Re Mi Notasyon PDF Dosyası

Banu – Dert Olur Kolay Nota

Banu – Dert Olur Kolay Nota PDF Dosyası

Banu – Dert Olur Piyano Nota

REKLAM
X

Banu – Dert Olur Piyano Nota PDF Dosyası

Banu – Dert Olur Gitar Nota

Banu – Dert Olur Gitar Nota PDF Dosyası

Banu – Dert Olur Keman, Piyano, Melodika, Gitar, Flüt, Org Notaları bir kaç tekrar yaparak kısa sürede hızlı ve hatasız bir şekilde çalabileceksiniz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz