Ayla Çelik – Bağdat Gitar Nota Tab

0
123
REKLAM
X

İçindekiler

Ayla Çelik – Bağdat Gitar Nota Tab

REKLAM
X

Ayla Çelik’in çok sevilen ve çok dinlenen şarkılarından biri olan Bağdat gitar nota tablarını sizler için ekledik. AYla çelik’den dinlediğimiz bu güzel şarkı ülkemizde çok ses getirdi. Özellikle ben dünyanın en büyük aşığı olabilirim nakaratı ile kulaklara belirdi. Türkiye’de gitar versiyonu oldukça popüler olan bu şarkı hem klasik gitar hem akustik gitar ile rahatça çalınabilir. Gitar nota tablatürü de eklenmiştir. Bağdat şarkısı bu aranjmanı, yeni başlayan parmak stili gitaristler de rahatça çalabilir.

Aynı şekilde biraz uğraşarak bass gitar ile de çalabilirsiniz. Yine temiz bir sesle bir elektro gitarda çalmayı da deneyebilirsiniz. Parmaklarınızı rahatça kullanabileceğiniz notasyon yapısına sahiptir. Notalarda hem resim dosyası JPG hem de PDF olarak ekledik. İyi çalışmalar dileriz.

Ayla Çelik – Bağdat Gitar Nota Tab

Ayla Çelik – Bağdat Gitar Nota Tab PDF Dosyası

Eski bir şarkımız olsa da hala daha dinlenen söylenen ve bestelenen bu güzel müzik Ayla Çelik Bağdat gitar nota tab ve akorlarının sonuna geldik. İyi çalışmalar dileriz.

NOTA İSTEKLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Bu şekilde beğendiğiniz sanatçılar ve şarkıları var ise, notalarını sizler için paylaşmaktayız. Özellikle istediğiniz sarkı notalarını Nota İstek sayfamızda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en doğru şekilde paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here